Erdoğan Havalandırma

Uygulama Alanları

Hastane Havalandırma

Erdoğan Havalandırma, Eskişehir’de hastane havalandırma sistemleri kurulumu ve servisi olarak profesyonel hizmetler vermektedir.  hastaneler, temiz havaya en çok ihtiyaç duyulan mekanlar listesinin ilk sırasında yer alır. Hasta kişilerin taşıdığı mikrop ve virüsler havalandırılmayan mekanlarda yayılarak tehlikeli boyutlara ulaşabileceği gibi zararlı mikroorganizmaların üremesine de mekan hazırlamış olur. bu sebeple hastanelerin kurulumunda ve kullanım süresi boyunca havalandırma sisteminin doğru ve kesintisiz bir şekilde çalışması gerekir.

Bizler Erdoğan Havalandırma olarak hastanelerin havalandırma sistemlerinde öncelikle mekan keşfi yapıp tüm mimariyi detaylarıyla incelemekte, sonrasında da buna uygun bir düzenleme ortaya çıkarmaktayız.

Havalandırma sistemlerimizin imalatında tamamen birinci kalite malzemeler kullanmakta ve sistemi çalıştırdığımızda bilgisayar destekli testlerden geçirerek tam sızdırmazlık ile çalıştığından emin olmaktayız.

Havalandırma, iklimlendirme sistemlerinde akılcı, ekonomik çözümleri ile müşterileri arasında tavsiye edilen bir isim haline gelen Erdoğan Havalandırma,  birinci sınıf üretim, birinci sınıf teknik destek hizmetleri sağlar.

 

 

Erdoğan Havalandırma & Baca Sistemleri İletişim Bilgileri

Adres: Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi No : 19 / 9 Tepebaşı/Eskişehir

Gsm:  0546 729 96 81

 

Ara-Mesaj